Laser Symag Polska
   KARIERA

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:


"Konsultant w Dziale obsługi klienta (help desk)"
Wymagania:
- biegła znajomość języka francuskiego (mile widziana znajomość j. hiszpańskiego)
- zdolność szybkiego uczenia się
- sumienność
- przyjazny stosunek do ludzi

Oferujemy:
- umowę o pracę (możliwość zatrudnienia na pełny etat, 3/4 etatu lub na pół etatu, zależnie od dyspozycyjności kandydata)
- pracę w przyjaznej atmosferze, z młodym, sympatycznym zespołem ludzi
- szkolenie z zakresu obsługiwanych programów i sprzętu
- komfortowe warunki pracy
- wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
- prywatną opiekę medyczną
- kartę dostępu do obiektów sportowych MultiActiv
- świąteczne kupony podarunkowe

Prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@symag.com

Jeżeli chcesz, aby Spółka skorzystała z podanych przez Ciebie danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Symag Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Symag Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-060) przy ul. Plac Wolnica 13/19. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 22(1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 108), dalej jako: "KP" oraz w zakresie danych innych niż wskazane w art. 221 KP, w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako: "RODO". Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można uzyskać tutaj

LaSer Symag Polska - Strona Główna